Imperium Ambitnych Kobiet

Co to jest Imperium Ambitnych Kobiet?

Imperium Ambitnych Kobiet to Moja autorska marka, w której pomagam kobietom rozwijać ich biznesy w internecie zarówno w branży Network Marketingu.

Tworzę autorskie kursy online i ebooki z branży Marketingu Sieciowego.

Jeżeli dopiero mnie poznajesz kliknij poniżej aby poznać mnie bliżej

Kurs online 5 Kroków Do Sprzedaży 5KDS

Blog Image 06

Chcesz przestać biegać za ludźmi? Chcesz się rozwijać w internecie a nie wiesz w jakim kierunku pójść? Chcesz więcej sprzedawać swoich produktów i usług? Chcesz rejestrować na luzie do biznesu Network Marketingu? Chcesz prowadzić rozmowy z potencjalnymi klientami i partnerami biznesowymi w efektywny sposób? Chcesz docierać do konkretnych ludzi, którzy będą zainteresowani Twoimi produktami i usługami? Chcesz aby potencjalni klienci sami się do Ciebie odzywali? Chcesz, aby na Twoim profilu i grupach było mega zaangażowanie? Chcesz nauczyć się pisać takie posty, aby ludzie postrzegali Cię jako autorytet? - Chcesz nauczyć się robić marketing przyciągania zamiast marketingu desperacji? Chcesz mieć w zespole samodzielnych liderów, same perełki? Chcesz pracować bez rozbijania obiekcji w Network Marketingu? Chcesz być Ekspertem w swojej branży?

Jeśli na którekolwiek powyższe pytanie Twoja odpowiedź jest TAK to kurs 5KDS jest dla Ciebie.

Zajmujesz się biznesem w internecie. Przeznaczasz na działanie mnóstwo czasu, siedzisz w tych social mediach. Robisz, robisz i nie masz efektów. Piszesz do ludzi, ludzie nie odpisują, a jak odpisują to mówią Ci NIE, blokują Cię, hejtują. Masz już dość, jesteś sfrustrowana, przychodzą takie momenty, że masz ochotę wyrzucić komputer za okno i stwierdzasz to nie jest dla mnie, ja się do tego nie nadaję.

STOP. Nie rób tego! Ja też tak miałam i przez to przechodziłam. Jesteś cudowna i tylko brak umiejętności i wiedzy powoduje, że się zniechęcasz i się poddajesz.

Poznaj 5KDS a Twoje działania w internecie przejdą metamorfozę.

Ruszysz do przodu.

Zaczniesz rekrutować.

Przestaniesz biegać za ludźmi i prowadzić bezcelowe rozmowy.

Ludzie będą sami do Ciebie pisać bo będą chcieli z Tobą współpracować i będziesz miała silną pozycję.

Będziesz miała mnóstwo osób zainteresowanych i to konkretnych ludzi.

Nie będziesz się stresować ani frustrować działaniami w social media.

Będziesz miała więcej czasu dla siebie i swojej rodziny bo nauczę Cię automatyzacji w internecie.

Będziesz więcej sprzedawać w internecie swoich produktów i usług.

Wzrosną Twoje zarobki.

Jak wygląda kurs 5KDS?

5 KDS składa się z 5 modułów:

Moduł nr 1 Grupa docelowa czyli Nisza

W tym module nauczysz się i zrozumiesz po co jest potrzebna grupa docelowa i jak ją wybrać? Poznasz tu Moje złote reguły jak ja pracuję z grupą docelową i dzięki temu nie mam obiekcji.

Moduł nr 2 Posty wartościowe

W tym module nauczysz się pisać posty wartościowe. Jeśli będziesz dawać wartość i edukowała ludzi będziesz postrzegana jako Ekspert.

Moduł nr 3 Posty angażujące

W tym module pokażę Ci Moje tajniki jak zaangażować ludzi pod swoimi postami abyś miała po kilkaset komentarzy ludzi, którzy są potencjalnie zainteresowani tym co masz im do zaoferowania.

Moduł nr 4 Praca z grupą ekspercką

W tym module pokazuję na przykładzie swojej grupy jak pracuję ze swoją grupą. Dostaniesz konkretne wskazówki co i jak robić aby Twoje działania miały efekty czyli aby doprowadziły do rejestracji w biznesie.

Moduł nr 5 Komunikacja i rejestracja w biznesie

W tym module nauczysz się jak zakończyć sukcesem transakcje sprzedaży. Jak zarejestrować osobę do biznesu i jak prowadzić tą osobę aby w Twoim zespole była duplikacja.

W tym module poznasz Mój sekret jak stosując te 5 Kroków w miesiąc od startu zbudowałam zespół 80 kobiet w 7 krajach.

Moduły kursu 5KDS znajdują się na prywatnej grupie na Facebooku. Dostęp do grupy uzyskasz po dokonaniu wpłaty za kurs.

Jaka jest cena kursu?

Cena regularna kursu 5KDS wynosi 250 zł

Do 28 lutego kurs jest na wyprzedaży i jego cena wynosi 50 PLN (pięćdziesiąt złotych). Od 1 marca kurs nie będzie w sprzedaży.

Ostatni szansa! KUP teraz i wznieś swój biznes na wyższy poziom.

Co otrzymam w tej cenie?

Po dokonaniu wpłaty dodaję Cię do prywatnej grupy 5KDS na Facebooku. W grupie otrzymasz pełne wsparcie. Na grupie dzielimy się swoimi doświadczeniami i postępami.

Raz w miesiącu będę prowadziła spotkania na Zoomie dla wszystkich kursantek gdzie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem a także odpowiem na każde Twoje pytanie.

Uczestnicząc w kursie dostajesz możliwość budowana współpracy biznesowych i nowych możliwości tzw. trampoliny w biznesie.

Jakie są metody płatności?

Obecnie za kurs można zapłacić tylko przelewem.

Wpłaty dokonujesz na poniższy numer rachunku bankowego

Agnieszka Andrzejuk

15 1320 1537 1565 3152 3000 0001

W tytule przelewu wpisz 5KDS oraz Twoje imię i nazwisko

Po dokonaniu wpłaty wyślij mi proszę potwierdzenie przelewu na adres mailowy: kontakt@agnieszkaandrzejuk.pl

Jeśli chcesz dokonać wpłaty w innej walucie na przykład w Euro napisz od razu, że płatność będzie w innej walucie wówczas podam Ci koszt po przeliczeniu kursu danej waluty.

Po dokonaniu przelewu wyślij mi potwierdzenie płatności od razu dodam Cię do grupy kursantów 5KDS. Jeśli nie masz mnie w gronie znajomych na Facebooku wyślij mi zaproszenie do znajomych i wtedy dodam Cię do grupy kursu 5KDS bo jest to grupa prywatna.

Na jak długo dostaję dostęp do kursu?

Dostęp do kursu dostajesz dożywotnio.

Jaką mam gwarancję, że będę miała efekty po kursie?

Daję Ci Moje 100% gwarancji, że jak zastosujesz w praktyce wszystkie Moje wskazówki i rady zamieszczone w kursie i będziesz systematycznie i konsekwentnie je wdrażała to efekty przyjdą bardzo szybko. Nie musisz mieć żadnego doświadczenia wcześniej. Kurs 5KDS jest to kurs do każdej branży i nie ma znaczenia z jaką firmą współpracujesz w branży Network Marketingu.. 5KDS działa w każdej branży!

Jeśli masz jeszcze jakiekolwiek pytania odnośnie kursu 5KDS pisz śmiało do mnie klikając w poniższy przycisk.

Znajdź mnie w social media